Dongguan VETO technology co. LTD

  • Çin Dongguan VETO technology co. LTD şirket Profili
  • Çin Dongguan VETO technology co. LTD şirket Profili
  • Çin Dongguan VETO technology co. LTD şirket Profili
  • Çin Dongguan VETO technology co. LTD şirket Profili
  • Çin Dongguan VETO technology co. LTD şirket Profili
  • Çin Dongguan VETO technology co. LTD şirket Profili
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Satıcı
Markalar: VETO, V2
No. Çalışanları: 80~120
Yıllık satış: 18000000-30000000
Yıl kurulan: 2012
İhracat p.c: 70% - 80%

Giriş

2012 yılında kurulan VETO Technology Co., Ltd., profesyonel bir LCD dijital ekranimalat, satış ve servis yapan üretici.VETO, 3000 metrekarelik bir alanı ve yaklaşık 100 çalışanı kapsıyor. VETO'nun 25'in üzerinde ürün geliştirme ekibi ve yapı mühendisi var.VETO, ticari LCD ekran endüstrisinde zengin deneyime sahiptir.Yıllık satışlar 20 milyon doları aşıyor. VETO'nun ana ürünleri arasında reklam oynatıcı, CCTV monitör, lcd video duvar,dokunmatik ekran kiosku, özelleştirilmiş ticari LCD ekran.VETO, 5 ila 100 inç arasındaki ekranları özelleştirebilir. Ayrıca VETO, farklı gereksinimleri karşılamak için yeni ürünler geliştirmek için büyük çaba sarf ediyor. VETO'nun ürünleri ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Dubai, Malezya, Brezilya, vb. Ülkelerde iyi satıyor. ISO 9001 sertifikası.Ürünlerimizin birçoğu aynı zamanda CE, CCC, FCC ve RoHS sertifikalarına sahiptir. Sıkı kalite kontrol ve özenli müşteri hizmetlerine adanmış VETO, VETO'nun deneyimli personeli, gereksinimlerinizi tartışmak ve tam müşteri memnuniyetini sağlamak için her zaman hazırdır. İş prensibine bağlı kalarak sıkı kalite kontrol ve düşünceli müşteri hizmetlerine adanmış karşılıklı faydalar, deneyimli personelimiz gereksinimlerinizi tartışmak ve tam müşteri memnuniyetini sağlamak için her zaman hazırdır. VETO, mükemmel hizmetlerimiz, kaliteli ürünlerimiz ve rekabetçiliğimiz nedeniyle müşterilerimiz arasında iyi bir üne sahiptir. Fiyat:% s.VETO ayrıca OEM ve ODM siparişlerini de memnuniyetle karşılar. VETO, ortak başarı için bizimle işbirliği yapmak için yurtiçinden ve yurtdışından müşterilere sıcak bir şekilde hoş geldiniz.

Çin Dongguan VETO technology co. LTD şirket Profili 0Çin Dongguan VETO technology co. LTD şirket Profili 1

Geçmiş

  VETO Teknolojisi 2012 yılında kurulan Co. Ltd., pazarını genişletirken bir yıl içinde büyük başarılara imza attı.
2014 yılında, yalnızca yeni LCD reklam oynatıcısını piyasaya sürmekle kalmadık, aynı zamanda, ürünümüzü daha güvenilir kılan Şanghay Üçüncü Araştırma Enstitüsü, Kamu Güvenliği Bakanlığı, ISO9001 Test Raporu gibi birçok sertifikayı geçtik ve aldık.
2015 yılında birçok başarılı proje gerçekleştirdik: ihraç edilen parti açık büfeİngiltere'ye;bir Hintli şirketle bir yıllık işbirliği anlaşması imzaladı;Huawei Endüstri Parkı'nın dış mekan projesini kazandı;Zhongshan BRT açık hava reklam projesi aldı.

2016 yılında, VETO markasının giderek daha popüler olmasını sağlayan en yeni ultra ince reklam oynatıcısını geliştirdik ve CN güneybatı pazarındaki açık hava oynatıcısını başarıyla genişlettik.Aynı zamanda, Jilin'deki bir grup şirketine video duvarı sattık, oyuncumuz Shenzhen Gazetesi tarafından tanındı ve işbirliği anlaşması yapıldı.

2017 yılında Enerji tasarrufu sertifikasını aldık. LCD video duvarıAyrıca piyasada gerilmiş çubuk reklam ekranı yayınlandı.Hindistan bizden toplu sorgulama dokunmatik kioskunu ithal etti ve dijital tabelamız Xianyang Uluslararası Havalimanı'na kuruldu, vb.

2018 yılında yeni markamız “V2”yi tescil ettirdik, ayrıca Ar-Ge ekibi kitap çevirme kioskunu çıkardı ve piyasaya sürdü.Reklam oyuncusu, Avrupa ve Amerika pazarlarına toplu olarak ihraç edildi.Her zaman aktif olmaya devam ediyoruz ve en yeni pazarı takip ediyoruz.

Daha kapsamlı ve rekabetçi olmak için 2019 yılında Dongguan VETO technology CO.,Ltd'yi kurduk. Ayrıca 3 yeni tip ürün piyasaya çıkıyor: çift taraflı kiosk, çoklu dokunmatik masa, fotoğraf çerçevesi oynatıcı.Aynı zamanda Mart ayında ihracat değerimiz milyon doları aştı!

Çin Dongguan VETO technology co. LTD şirket Profili 0Çin Dongguan VETO technology co. LTD şirket Profili 1

Hizmet

VETO Sıkı kalite kontrol ve düşünceli müşteri hizmetlerine adanmış VETO'nun deneyimli personeli, gereksinimlerinizi tartışmak ve tam müşteri memnuniyetini sağlamak için her zaman hazırdır. Sıkı kalite kontrol ve düşünceli müşteri hizmetlerine adanmış karşılıklı fayda iş prensibine bağlı kalarak, deneyimli personelimiz ihtiyaçlarınızı görüşmek ve tam müşteri memnuniyetini sağlamak için her zaman hazırız. VETO, kusursuz hizmetlerimiz, kaliteli ürünlerimiz ve rekabetçi fiyatlarımız nedeniyle müşterilerimiz arasında iyi bir üne sahiptir.Çin Dongguan VETO technology co. LTD şirket Profili 0

Ekibimiz

VETO 7 yılı aşkın süredir bu sektördeyiz, tüm müşterilerimize önemli hizmet ile kaliteli ürün sunmakta ısrar ediyoruz.
Çin Dongguan VETO technology co. LTD şirket Profili 0

Mesaj bırakın