Üretim hattı

  • Dongguan VETO technology co. LTD üretici üretim hattı
  • Dongguan VETO technology co. LTD üretici üretim hattı

VETO, LCD ürününün ilerlemesine dayalı sistemik parçalara sahiptir: sac metal fabrikası, muhafaza fabrikası, modül bölümü, montaj bölümü...

 

Dongguan VETO technology co. LTD fabrika üretim hattı 0

 

 

Program Yazımı

 

Profesyonel yazılım geliştirme ekibimizden hoş bir şekilde şaşıracaksınız.hakkında tüm yazılımlarLCD dijital ekran kıdemli yazılım mühendislerimiz tarafından bağımsız olarak geliştirilmiştir.

 

Sistemimiz Windows ve Android tabanlı olarak geliştirilmiştir.Yeni dijital tabelalar için mühendisler gerekli APP'yi önceden yükleyecektir.Paketlerinizi teslim aldığınızda, açtıktan sonra tek yapmanız gereken basit bir kurulum ve artık hazırsınız.Yazılımımız ile özel istekleriniz varsa ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.Kendi yazılımınız varsa, fabrikadan da önceden kurabiliriz.

 

Dongguan VETO technology co. LTD fabrika üretim hattı 1

 

 

Lazer Kesim

 

LCD dijital ekran sac muhafazanın tek seferde şekillendirilmesini belirleyen anahtar kelimeler lazer kesim ve bükme işlemidir.Mükemmel bir muhafazaya ihtiyacınız olduğunda, bunu sadece lazer kesim ve bükme makinesi ile tek geçişte yapabilirsiniz.Makinenin gövdesi, lazer kesim ve bükme ile elde edilen hassas deliklere ve boyutlara sahiptir.

 

Dongguan VETO technology co. LTD fabrika üretim hattı 2

 

Çizim bilgisayara girildikten ve ardından lazerle programlandıktan sonra lazer kesici otomatik olarak çizime göre doğru boyutu keser ve sacdaki delikleri keser.

 

Kesilmiş sac, bükme makinesine konur ve bükme makinesi, sac metali muhafazanın şekline katlayarak tek seferde şekillendirir, bu da manuel katlamadan daha düz ve daha güzeldir.

 

Büküldükten sonra yarı mamul ürün ve daha sonra bir dizi işlem: kaynak, taşlama, perçinleme, boyama ve diğer işlemler, tam bir LCD dijital tabela sac muhafaza seti haline gelir.

 

Dongguan VETO technology co. LTD fabrika üretim hattı 3

 

 

Reklam Ekranlarının Montajı

 

Her şey gitmeye hazır.Montaj hattı, entegre reklam makinesine temperli cam, güç kaynağı, amplifikatör, anakart, LCD ekran, arka ışık ve diğer bileşenleri kurar.Üretim personeli, reklam makinesine sabitlemek için bağlantı kablolarını tarar.

 

Özelleştirilmiş ürünlere ihtiyacınız varsa, tasarım çizimlerinizi bizimle paylaşmaya hoş geldiniz; OEM taleplerinizi karşılayan çizimlerinize göre sipariş vereceğiz.Çizim tasarımı hakkında hiçbir fikriniz yoksa, tasarımı yönetebiliriz ve sadece sonlandırmanız gerekir.

 

Dongguan VETO technology co. LTD fabrika üretim hattı 4

Dongguan VETO technology co. LTD fabrika üretim hattı 5

 

 

Yaşlanma Testi

 

Tüm bileşenler, fabrikadan tüm makinenin güvenilirliğini sağlamak için montajdan sonra 24 saatlik bir yaşlanma testinden geçmelidir.Hepsi bir arada reklam makinelerimizi aldığınızda, tüm reklam makinelerinin çalışırken çeşitli ortamlara uyum sağlayabildiğinden ve 60.000 saatten fazla verimli ve dayanıklı bir şekilde çalıştığından emin olun.

 

 

Fabrika testi

 

Makineler eskime testini tamamladıktan sonra, işlevsellik, görünüm, dil, aksesuar özellikleri, logo işaretleri, ambalaj kutuları vb. dahil olmak üzere bir bütün olarak Kalite Güvencesi tarafından test edilmeleri gerekir.

 

 

Paketleme ve Nakliye

 

LCD makineleri tüm testleri tamamladıktan ve temizlendikten sonra, reklam dijital tabelaları, kutunun dışında ahşap çerçeveli bir kutuda paketlenecektir.

 

Ürünler paketlendiğinde fabrikadan size ekspres, gemi, hava vb. ile teslim edilecektir.

 

Dongguan VETO technology co. LTD fabrika üretim hattı 6

OEM / ODM

Mükemmel Ar-Ge ekibine ve profesyonel üretim hattına dayanarak, VETO Teknolojisi sağlamak için yeterince güçlü OEM veya ODM hizmet LCD dijital ekran.

 

Uzun vadeli ortaklığa olan bağlılığımızla, büyük başarılar elde etmemize büyük ölçüde yardımcı oluyor.Huawei, Walmart, Uniqlo, China Mobile, Carrefour, Midea, Bank of China, KFC, Petro China, Tencent, Dongfeng Fengxing, China Unicom, TCL vb. dahil olmak üzere OEM ortaklarımızın çoğu yıllardır bizimle çalışmaktadır.

 

Her yıl, dünyanın her yerine birçok OEM ve özelleştirilmiş dijital imza ihraç ediyoruz. ayaklı dijital tabela, etkileşimli dokunmatik ekran, ticari video duvarı, taşınabilir katlanabilir dijital tabela, gerilmiş çubuk lcd ekran, sıcaklık kiosku, dış mekan ekran tabelası, vb. Etkileyici ve sürekli ürünler, iyi bir pazar açmalarına ve daha fazla müşteri kazanmalarına yardımcı olur.

 

Yüksek bir ses düzeyi yapmanız gerektiğinde OEM veya ODMSipariş, kalıp boyutu, üretim hacmi ve teslimat süresini sağlamak için lütfen bizimle iletişime geçin.Bu deneyimli teknisyenler, tasarım çizimlerinize göre hızlı ve istikrarlı üretim yapmayı bileceklerdir.

 

 

Müşteriye özel LCD reklam makinesi tasarım süreci:

 

İletişim - Gereksinimi onaylayın - Tasarım çizimi - Çizimi onaylayın - Prova - Numuneyi onaylayın - Paketlemeyi onaylayın - Üretim - Yaşlanma testi - Muayene - Nakliye

 

Dongguan VETO technology co. LTD fabrika üretim hattı 0

Ar-Ge

Her zaman maksimum canlılığı koruyor ve Ar-Ge stratejimizi korumaya çalışıyoruz.VETO, her yıl Ar-Ge'ye %20 sermaye yatırır, LCD reklam makinesinin en son teknolojisini aktif olarak tanıtır ve öğrenir, pazar bilgilerini ve müşteri odaklı değerleri takip eder, zamanında ve güvenilir sağlar.LCD dijital ekran çözümleri.

 

Yenilikçi ve yüksek değerli LCD reklam ekranı çözümleri sunan Ar-Ge ekibimize sıkı sıkıya bağlıyız.Ar-Ge'yi Ar-Ge'ye (Araştırma ve İşletme) dönüştürmek için çalışıyoruz.

 

Harika bir şey oluyor...

Mesaj bırakın