Yeni Geliş Yanımda bekle taşınabilir TV

November 13, 2023
hakkında en son şirket haberleri Yeni Geliş Yanımda bekle taşınabilir TV

 

1Seçenek boyutunda dokunmatik ekran, mükemmel görsel efektler sunar
211920x1080 piksel çözünürlüğü olan 5 inç/27 inç/32 inç taşınabilir televizyon, yüksek çözünürlüklü görsel deneyim sağlar. 8 bit-16.7M renk, resim daha doğal,Hassas resim gerçekten lekesiz.
2.GOOGLE PLAY mağazası üzerinden çeşitli uygulamalara erişin
Google Play Store'da bulunan herhangi bir uygulama kolayca indirilebilir ve yüklenebilir. 8GB'ye kadar RAM ve 128GB'lik iç depolama ile tüm favori uygulamalarınızı kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

hakkında en son şirket haberleri Yeni Geliş Yanımda bekle taşınabilir TV  0

3Rahat görüntü için ayarlanabilir ekran.
Ekran, daha iyi bir görüntüleme deneyimi sağlamak için yukarı ve aşağı yüksekliği ayarlama, sol ve sağ dönme ve ön ve arka eğim yoluyla farklı açılarda ayarlanabilir.Bu size videoları rahatça her yerde izlemenizi sağlar, ister oturmuş ister uzanmış olun.
4Çıkarılabilir tasarım, her zaman ve her yerde kullanmak için uygun
Taşınabilir TV, çıkarılabilir bir şarj standi ve 5,5 saate kadar sürecek bir batarya ile birlikte gelir ve bu da mobil bir eğlence merkezi haline gelir.Evinizin farklı yerlerine rahatça taşıyabilirsiniz., oturma odanız, yemek odanız, mutfağınız, yatak odanız, hatta bulunduğunuz yere bağlı olarak açık havada.
5Kablosuz ve kablolu projeksiyon, kolay paylaşım
Taşınabilir TV'lerimiz kablosuz ve kablolu yayın seçenekleri sunar. Telefonunuzdan en sevdiğiniz içeriği kolayca paylaşmak için en iyi yolu seçme esnekliğini sağlar.tablet veya bilgisayarla etrafınızdaki insanlarla.