VETO ultra dar kenar LCD ekleme ekranı örneği

November 7, 2019
hakkında en son şirket haberleri VETO ultra dar kenar LCD ekleme ekranı örneği
Gansu'daki bir vergi bürosu tarafından satın alınan 55 inçlik ultra dar kenarlı bir LCD ekran, başarıyla çalıştırıldı ve kurulum ve hata ayıklama işleri tamamlandı ve resmi olarak normal çalışma moduna geçti. Bu amaç için kullanılan 55 inçlik ultra dar kenarlı LCD ekran, vergi bilgisinin tanıtımında, temiz ve dürüst ruhun savunuculuğunda ve vergi bürosunun kendi çalışmasının gösterilmesinde kullanılır.
Projenin profesyonel ultra dar tasarımı, dikiş boşluğu 0,88 mm'ye ulaşır ve doğrudan yanan LED ışık kaynağı daha uzun ömürlü ve güçlü işlevlere sahiptir. Proje, video duvarını kolayca ve esnek bir şekilde oluşturmak için ultra ince bir çerçeve tasarımı kullanarak gerçekçi, zarif ve etkileyici bir görüntü sunar. Kenarlığın genişliğindeki azalma, ekranları neredeyse kesintisiz hale getirerek büyük bir ekran, yüksek çözünürlüklü, yüksek kontrastlı HD ekran gösteriyor.
Mikro-dar ultra dar LCD ekleme ekranının tamamlanmasından sonra, görüntülenen etkiler ve işlevler, Gansu Vergi Bürosu liderlerinin oybirliği ile övgüler kazandı. VETO, ticari teşhir ürünleri ve genel çözümler sağlayan bir tedarikçidir ve ticari alana odaklanmaya devam edecektir.